Naslovna / Knjiga žalosti / Poginuli i nestali iz Krepšića u Domovinskom ratu 1991.-1995.

Poginuli i nestali iz Krepšića u Domovinskom ratu 1991.-1995.

Hrvati BiH

Nema Vas više….. a tu ste!

Ljubavlju našom sačuvani od zla vremena,

u nama skriveni od kada vas više nema…

… tu ste… i još nas čuvate…

Hvala VAM I SLAVA

SJEĆAMO SE S PONOSOM KREPŠIĆANA POGINULIH I NESTALIH U DOMOVINSKOM RATU

LUCIĆ (ILIJE) IVO 27.12.1921.-28.9-1992
LUCIĆ ( TUNJE) KATA 21.10.1927.-28.9.1992.
LUCIĆ ( BOŽE) MIROSLAV 10.1.1971.-8.5.1992.
IVANIVIĆ (MATE) ILIJA 10.9.1962-23.10.1991.
MIŠKOVIĆ (TUNJE) ILIJA 22.2.1969.-8.5.1992.
STJEPANOVIĆ (MARKA) VLATKO 8.6.1961.-8.5.1992.

svijeca_hrv

Comments

comments

Pročitajte još

Preminula je Luja Mišković (1936 – 2020)

Svim prijeteljima i poznanicima, napose  našim krepšićanima prenosimo tužnu vijest. Dana 22. 04. 2020 poslije …

Jedan komentar

  1. svi smo ponosni na njih,,,,,,sa nama uvijek u mislima!!!!

Odgovori na Misko Otkaži odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *