Naslovna / BiH / Počelo je novogodišnje ukrašavanje grada

Počelo je novogodišnje ukrašavanje grada

Brčko distrikt BiH će i ove godine dočekati božićne i novogodišnje blagdane u prelijepom ambijentu.

JP ”Komunalno Brčko” počelo je aktivnosti na postavljanju novogodišnje rasvjete i ukrasa koji će i ove praznike učiniti ljepšim. I ove godine će biti ukrašeno nekoliko lokacija u gradu. Tako će se praznična atmosfera osjetiti na Pješačkoj zoni, Trgu pravde, parku kod gradske Vijećnice, Bulevaru mira i drugim ulicama našeg grada.

Dekorativna rasvjeta i ukrasi, koji će uljepšati ulice Brčko distrikta BiH, biće postavljeni do kraja ove sedmice. Prazničnom uređivanju trgova i ulica našeg grada vesele se svi građani, a posebno najmlađi, kojima je ovo posebno doba godine.

e.brcko

Comments

comments

Pročitajte još

U SUSRET JUBILEJU – 50 GODINA NAŠE ŽUPE KREPŠIĆ

Dragi župljani!  Iduće godine slavimo pedeset godina naše župe, Kraljice svete krunice. Već su se …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *