Naslovna / Krepšić / Druženje uz jelo i piće u prostorijama MZ Krepšić II – Video

Druženje uz jelo i piće u prostorijama MZ Krepšić II – Video

Fond od 500 KM koji se dodjeljuje mjesnim zajednicama za konzumacije i prezentacije, predsjednik naše mjesne zajednice Slavko Stjepanović bez ikakve dovojbe odlučio je potrošiti za druženje sa mještanima svoga sela.

 Mnogi su bili iznenađeni ne znajući o čemu se radi, Slavkin odgovor je  bio jasan: Htjeo sam  prirediti  jedno lijepo druženje te srestvima iz tog fonda  jelom i pićem počastiti mještane našeg sela. Zašto bi ti novci bili potrošeni za neke druge , dodavši šaljivu opasku “na kraju  nismo li mi sebi najpreči”.

Comments

comments

Pročitajte još

Obilježen “Dan sjećanja na hrvatske žrtve 8. svibnja 1992 godine”- Video

U trajnu poruku da njihova žrtva neće i nesmije biti zaboravljena, u organizaciji Udruge obitelji …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)